Značky

Profesionálne značky vlasovej kozmetiky

Podkategórie

 • Wella Professionals
  Po takmer 140 rokoch svojej existencie poskytuje značka Wella Professionals široké portfólio prvotriednych produktov, ktoré sa predáva vo viac ako 150 krajinách sveta. O kvalite produktov vypovedá aj množstvo prestížnych ocenení, ktoré značka Wella Professionals získala, alebo zvučné mená svetových kaderníkov, s ktorými značka spolupracuje na vývoji produktov. Vďaka veľkým investíciám a nadšeniu do výskumu sa značka Wella Professionals právom môže pýšiť celým radom patentov.

  Okrem špičkových farieb, v ktorých je Wella Professionals jednotkou na trhu, nájdete v portfóliu značky šampóny, kondicionéry, balzamy, vyživujúce masky, séra a prípravky na styling. Wella Professionals poskytuje produkty tým, ktorí nechcú kompromisy a svojim vlasom chcú dopriať tú najlepšiu starostlivosť. Zažite pocit krásnych vlasov a staňte sa súčasťou rodiny Wella.

 • Olaplex

  Prvý a jediný výrobok, ktorý vlasy skutočne opraví – už osemkrát patentovaný! OLAPLEX je jedinečná aktívna účinná látka skladajúca sa z molekulárneho reťazca Bis-Aminopropyl Diglykol Dimaleátu. OLAPLEX je jediný produkt, ktorý je schopný skutočne trvalo opraviť poškodené vlasy. OLAPLEX znovu obnovuje rozbité disulfidové mostíky vo vlasoch, ktoré sú poškodzované pri tepelných, mechanických a chemických procesoch aj v každodennom živote, a umožňuje tak intenzívnejšie, výraznejšie a dlhodobejšie výsledky farbenia. OLAPLEX neobsahuje silikóny, sulfáty, ftaláty, DEA, aldehydy a lepok. Nikdy nebol testovaný na zvieratách.

 • Tangle Teezer

  Značka kief z Veľkej Británie, ktorá si podmanila celý svet. Kaderník Shaun P. v roku 2007 vytvoril kefu, ktorá navždy zmenila spôsob rozčesávania vlasov. Tangle Teezer ľahko a bezbolestne rozčeše všetky typy vlasov. Už po prvom vyskúšaní kief Tangle Teezer nebudete chcieť používať iný hrebeň. Vďaka patentovanej technológii zubov si Tangle Teezer ľahko poradí so zamotaním a uzlíkmi a bez akéhokoľvek ťahania uhladí vlasy a dodá im lesklý vzhľad. Výhodou kief Tangle Teezer je ich váha, preto je práca s nimi jednoduchá a zbytočne nezaťažuje ruky. Kefy Tangle Teezer sú teraz dostupné v rôznych prevedeniach, ktoré spĺňajú požiadavky špecifických potrieb všetkých typov vlasov.

 • HEY JOE!

  Španielska značka HEY JOE! založená vo Valencií v roku 2014.
  Exkluzivita výrobcu spočíva v precíznej výrobe, ktorá si zakladá nie na kvantite, ale kvalite spracovania surovín s bezkonkurenčnými arómami.

 • Natucain

  Značka Natucain predstavuje úplne prírodné riešenie problému vypadávania vlasov. Tonikum redukuje vypadávanie vlasov až o 90% a stimuluje rast vlasov o 93%. Vlasové tonikum v spreji Natucain obsahuje aktívnu účinnú látku MKMS24 vyrobenú zo 100% prírodných zložiek, akými sú šošovica, tymián a bambus. Túto revolučnú látku vyvinula nemecká doktorka Stefanie Seyda, ktorá sa už niekoľko rokov aktívne podieľala na vývoji prelomových účinných látok určených pre kozmetické prípravky. Natucain predstavuje unikátne spojenie vedy a techniky, ktoré bez akýchkoľvek vedľajších účinkov preukázateľne rieši problém vypadávania vlasov a posilňuje ich nový rast. Prípravok má iba lokálny účinok v mieste aplikácie na miestach postihnutých stratou vlasov.

 • Urban Alchemy

  Starostlivosť o vlasy je niekedy naozajstná alchýmia! Značka sa zrodila v roku 2017 v Mníchove a jej produkty sú testované a následne schválené profesionálnymi kaderníkmi. Jedine ak profesionáli zhodnotia, že výrobok 100% spĺňa ich požiadavky, môže byť uvedený na trh. Portfólio Urban Alchemy je dostatočne široké na to, aby pokrylo aj tie najnáročnejšie požiadavky starostlivosti o vlasy.

 • Cannaderm

  Špeciálna konopná kozmetika značky Cannaderm existuje úspešne už od roku 2002, kedy ju na český trh zaviedla firma CANNABIS Pharma – derm, s.r.o. zaoberajúca sa vývojom, výrobou a predajom kvalitnej špeciálnej kozmetiky a potravinových doplnkov využívajúcich liečivý efekt konope.
  V rámci ČR patrí tejto spoločnosti prvenstvo vo využití konopného oleja v receptúrach špeciálnej kozmetiky. Výrazne tiež prispela ku zmene spoločenského vnímania konope.

 • Seb Man

  sebman111.jpg

  Kozmetika Sebastian Professional patrí pod kozmetickú značku Wella Professionals. Pôsobí na trhu už viac ako 40 rokov a zaoberá sa vývojom a výrobou produktov pre starostlivosť o vlasy a kaderníckych potrieb. Ako hovorí zakladateľka značky Geri Cusenza: "Kozmetika Sebastian Professional sa zrodila z predstavy krásy bez hraníc". Luxusná kozmetika Sebastian Professional je označovaná za jednu z najpoužívanejších vlasových kozmetík všetkých Hollywoodskych hviezd.

 • Sebastian Professional

  Kozmetika Sebastian Professional patrí pod kozmetickú značku Wella Professionals. Pôsobí na trhu už viac ako 40 rokov a zaoberá sa vývojom a výrobou produktov pre starostlivosť o vlasy a kaderníckych potrieb. Ako hovorí zakladateľka značky Geri Cusenza: "Kozmetika Sebastian Professional sa zrodila z predstavy krásy bez hraníc". Luxusná kozmetika Sebastian Professional je označovaná za jednu z najpoužívanejších vlasových kozmetík všetkých Hollywoodskych hviezd.

 • System Professional

  V roku 1974 sa skupina vedcov v spoločnosti Wella, ktorí sa vedou o vlasoch jednoducho nemohli nabažiť, sa začala zameriavať na revolučnú starostlivosť o vlasy, ako ju poznáme. Hlavnou prioritou boli výsledky. A čo zistili? Vaše vlasy obsahujú jedinečný profil lipidov, ktoré určujú ich pružnosť, zdravie vlákna a schopnosť reagovať. Preto sa zrodil systém System Professional – prvý kódovaný modulárny systém účinnej starostlivosti – inšpirovaný vedou a prispôsobený každému typu vlasov. Po viac ako 45 rokoch, ktoré značka System Professional venovala tomu, aby vám pomohla dosiahnuť vaše ciele s ohľadom na vlasy, sa stala tajným jazykom popredných svetových kaderníkov; bránou k dokonalosti starostlivosti o vlasy, ktorá začala v kozmetickom laboratóriu a premenila sa na globálny úspech.

  sebman111.jpg

 • Invisibobble

  Vlasové doplnky, ktoré dobre vyzerajú a zároveň sú pohodlné a šetrné k vlasom. Menej otlakov a menej poškodenia - len krásny účes, ktorý nebolí!

Počet produktov: 99

Zobrazuje sa 1-12 z 99 položiek

Aktívne filtre